nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

I Angielski Kalendarz Adwentowy

08.01.2020 Administrator

Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, warto jednak wspomnieć o europejskich tradycjach adwentowych, w które włączyli się nasi uczniowie. Weronika Wiktor, Paweł Janik, Krystian Olszowy, Oskar Polnicki i Filip Sobiło z klasy 1Bg, Paulina Michalczak z kl. 1Eg oraz Julia Krasoń i Aleksandra Dul z kl. 2TLG wykonali własnoręczne kalendarze adwentowe, których zadaniem było przypominanie o zbliżających się świętach.

 

 

Odliczaniu dni do Bożego Narodzenia towarzyszyło również utrwalenie znajomości jęz. angielskiego i wiedzy biblijnej. Wszyscy uczniowie udzielili poprawnych odpowiedzi na podawane w dniach 1-19 grudnia 2019 r. pytania dotyczące tematyki bożonarodzeniowej, wpisując je w okienkach do otwierania w swoich kalendarzach. Gratulujemy im ciekawie wykonanych prac, które można podziwiać na tablicy na korytarzu naszej szkoły obok sali 117.

 

Pomysł i przygotowanie akcji: nauczyciel Małgorzata Terlecka
Współpraca: nauczyciele Barbara Tworek i Aneta Żukowicz oraz Miłosz Szczoczarz z kl. 1Bp

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest