nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

I Angielski Kalendarz Adwentowy

02.12.2019 Administrator

Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych do wspólnej zabawy pt. ?Angielski Kalendarz Adwentowy?. Waszym zadaniem będzie sporządzenie własnego kalendarza adwentowego z odpowiedziami na podane pytania w jęz. angielskim. Każdego dnia od 2 do 19 grudnia 2019 na drzwiach sali 117 znajdziecie wywieszone nowe pytanie.

 

Każda osoba, która odda swój kalendarz z poprawnymi odpowiedziami do piątku 20.12.2019, będzie mogła ubiegać się o ocenę celującą lub bardzo dobrą z jęz. angielskiego.

 

Wszystkie prace będziecie mogli podziwiać tuż po świętach na korytarzu naszej szkoły.

 

Liczymy na Waszą kreatywność i życzymy miłej zabawy! J

 

Dodatkowych informacji udziela naucz. jęz. angielskiego Małgorzata TerleckaKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest