nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Liceum Ogólnokształcące - Klasa wojskowa

I miejsce w WOJEWÓDZKICH ZAWODACH LOK

04.06.2012 Administrator

Zawody, w których wzięło udział 12 drużyn reprezentujących województwo podkarpackie, zorganizował Zarząd Wojewódzki LOK w Rzeszowie w następujących konkurencjach męskich i żeńskich:
– marszobieg – bieg na dystansie 5 km , <font >strzelanie z pistoletu pneumatycznego do klapek 5m,
– rzut granatem ćwiczebnym 25 m do celu ;
– strzelanie z kbks na dystansie 50m ? 3 strzały próbne i 10 ocenianych;

 

Drużynę chłopców reprezentowali następujący uczniowie naszej szkoły:

 

Krzysztof ŻAK – IIIBW
Arkadiusz KATA – IIAW
Bartłomiej CHMURA – IAW
Tomasz WOŁOSZ – IIAW
Tomasz MŁYNARSKI – IIIBW

 

Drużynę dziewcząt reprezentowały dwa zespoły:

 

Roksana CZUBA IIAW  Aneta MAŁEK IAW
Anna WĘGLARZ IIIAW  Katarzyna KURYŚ IAW
Dominika KANIA IIBW  Ewa SOBIŁO IAW
Agata BARTMAN IIBW  Karolina PUK ? Tarnobrzeg
        Zuzanna DYMOWSKA IIAW  Ewelina SĘDROWICZ – Tarnobrzeg

W klasyfikacji  zespołowej męskiej w obydwu konkurencjach I miejsce zajęła reprezentacja  naszej szkoły w składzie:
Krzysztof ŻAK, Tomasz Młynarski, Arkadiusz KATA, Tomasz WOŁOSZ, Bartłomiej CHMURA.

 

 

W klasyfikacji  zespołowej żeńskiej w obydwu konkurencjach I miejsce zajęła reprezentacja  naszej szkoły w składzie: Roksana CZUBA, Anna WĘGLARZ, Dominika KANIA, Agata BARTMAN, Zuzanna DYMOWSKA.

 

II miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Aneta MAŁEK, Katarzyna KURYŚ, Ewa SOBIŁO, Karolina PUK, Ewelina SĘDROWICZ.

W konkurencji marszobieg III miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Aneta MAŁEK, Katarzyna KURYŚ, Ewa SOBIŁO, Karolina PUK, Ewelina SĘDROWICZ.

 

W konkurencji strzelanie II miejsce zajęła reprezentacja  naszej szkoły w składzie:
Aneta MAŁEK, Katarzyna KURYŚ, Ewa SOBIŁO, Karolina PUK, Ewelina SĘDROWICZ.

 

W klasyfikacji  indywidualnej strzelanie chłopców I miejsce zajął Krzysztof ŻAK

W klasyfikacji  indywidualnej strzelanie dziewcząt:

I miejsce – Roksana CZUBA
II miejsce – Ewa SOBIŁO
III miejsce – Dominika KANIA
W klasyfikacji  końcowej nasze drużyny, zarówno dziewcząt jak i chłopców, zajęły I miejsce.

Zespoły zakwalifikowały się na Ogólnopolskie Mistrzostwa w Wieloboju Obronnym,  które odbędą się  21 – 24 czerwca br. w Sieradzu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunem oraz trenerem młodzieży jest p. Krzysztof SZYKUŁA



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest