nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

I Powiatowy Konkurs na Najładniejszą Pisankę rozstrzygnięty!

25.03.2013 Andrzej Kułakowski

 W dniu 26 marca 2013 r. rozstrzygnięto „I Powiatowy konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną”.  Była to I edycja konkursu zorganizowanego dla wszystkich chętnych uczniów ze szkół gimnazjalnych powiatu stalowowolskiego i niżańskiego. Do wzięcia udziału zaproszono 32 szkoły gimnazjalne. Do konkursu przystąpiło 54 gimnazjalistów, nadsyłając wyjątkowo piękne pisanki, wyróżniające się pomysłowością, jakością i techniką wykonania.


Celem konkursu było:

– Zachowanie tradycji wykonywania pisanek wielkanocnych związanej z regionalnymi obrzędami okresu Wielkiej Nocy.
– Aktywizacja uczniów w dziele pomagania, gdyż wszystkie pisanki zostaną sprzedane w aukcji na rzecz zakupienia świątecznych paczek żywnościowych dla potrzebujących rodzin.

Ocenie poddano wszystkie nadesłane prace. Poziom prac był niezwykle wyrównany i wybór spośród nich tych najlepszych okazał się bardzo trudny.
Przy ocenie jury zwróciło szczególną uwagę na nawiązanie do polskich tradycji i symboli wielkanocnych, poziom trudności wykonania, kolorystykę, oryginalność pomysłu, dekoracyjność, kompozycję, wkład pracy i ogólne wrażenie estetyczne. Miło jest nam poinformować, iż laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

I miejsce
Julia Rybak-Publiczne Gimnazjum w Chwałowicach

II miejsce
Jolanta Kwiatkowska-Publiczne Gimnazjum w Zdziechowicach
Agata Kołodziej-Publiczne Gimnazjum w Zdziechowicach

III miejsce
Agnieszka Sibiga-Publiczne Gimnazjum w Jastkowicach
Krzysztof Bielecki-Publiczne Gimnazjum w Zbydniowie

Wyróżnienia otrzymali:
Krystian Jędral-Publiczne Gimnazjum w Zbydniowie
Natalia Puzio-Gimnazjum nr 2 w Stanach
Magdalena Drelich-Zespołu Szkół w Bojanowie
Bernadetta Mazur-Publiczne Gimnazjum w Zdziechowicach
Paulina Bogdanienko-Zespołu Szkół w Bojanowie
Maciej Grzybowski-Społeczne Gimnazjum im. Armii Krajowej w Stalowej Woli

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły, pana mgr Włodzimierza Smutka podczas uroczystego finału konkursu w auli szkoły w dniu 26 marca 2013 r. o godz. 11.45.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy!!! Gdyż i tak wszyscy jesteście zwycięzcami!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest