nivo slider image nivo slider image

Matematyka

I Szkolny Konkurs Origami

14.11.2013 Administrator

images

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli. Tematyka prac i technika origami dowolna. Komisja konkursowa będzie oceniała prace pod względem pomysłowości, staranności wykonania oraz nakładu włożonej pracy. Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie i dostarczyć do nauczycieli matematyki do 4 grudnia 2013 r. Do każdej pracy należy dołączyć karteczkę z tytułem, imieniem i nazwiskiem oraz klasą.


Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie zwycięzców nastąpi 6 grudnia 2013 roku. Dodatkowo za wykonaną pracę każdy uczestnik ma zagwarantowaną ocenę cząstkową z matematyki – celujący lub bardzo dobry. Wszelkich informacji udzielają nauczyciele matematyki.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest