nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

I Szkolny Konkurs Origami

14.11.2013 Administrator

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli. Tematyka prac i technika origami dowolna. Komisja konkursowa będzie oceniała prace pod względem pomysłowości, staranności wykonania oraz nakładu włożonej pracy. Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie i dostarczyć do nauczycieli matematyki do 4 grudnia 2013 r. Do każdej pracy należy dołączyć karteczkę z tytułem, imieniem i nazwiskiem oraz klasą.


Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie zwycięzców nastąpi 6 grudnia 2013 roku. Dodatkowo za wykonaną pracę każdy uczestnik ma zagwarantowaną ocenę cząstkową z matematyki ? celujący lub bardzo dobry. Wszelkich informacji udzielają nauczyciele matematyki.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest