nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

II Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

06.06.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 04.06.2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli odbył się II Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.  W konkursie wzięło udział  siedem drużyn stalowowolskich szkół (21 uczestników) złożonych z trzech uczniów oraz ich opiekunów: Samorządowe Liceum Ogólnokształcące, Centrum Edukacji Zawodowej, LO im.  Komisji Edukacji Narodowej, Medyczna Szkoła Policealna, ZSP Nr 3, ZSP Nr 2 -1 w Stalowej Woli, ZSP Nr 2- 2 w Stalowej Woli.

Celem konkursu jest wpływ na postawę uczniów związaną z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo swoje i drugich osób uczestniczących w ruchu drogowym. Podnoszenie poziomu kształcenia młodzieży z zakresu wychowania komunikacyjnego, doskonalenie techniki jazdy, oraz zasad udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych, gdyż zdobyta i poszerzona wiedza pomoże im w bezpiecznym i świadomym poruszaniu się w ruchu drogowym.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:ZSP Nr 2(1) Pęk Mateusz, Drzymała Grzegorz, Kątnik Krystian,ZSP Nr 2(2) Jędrzejowski Grzegorz, Ptasznik Kamil, Pieróg Dariusz.

Klasyfikacja drużyn:

 I  – miejsce – Medyczna Szkoła Policealna – 86 pkt.

II – miejsce- ZSP Nr 2 (druga drużyna) – 74 pkt.

III – miejsce – SLO –  64 pkt.

IV –miejsce – ZSP Nr 2 (pierwsza drużyna) – 63 pkt.

V – miejsce – CEZ  – 61 pkt.

VI – miejsce – ZSP Nr 3 – 57 pkt.

VII – miejsce – LO KEN – 47 pkt.

Najlepsi indywidualnie:

– teoria: Janiec Szymon, Gołębiowski Marcin,

– pomoc lekarska: ZSP Nr 2 ( druga drużyna),

– jazda samochód: Pęk Mateusz, Janiec Szymon,

– jazda motorower: Jędrzejowski Grzegorz,

– jazda rower: Pieróg Dariusz,

Klasyfikacja opiekunów:

 I miejsce – Owanek Wojciech ZSP Nr 3,

II miejsce – Kowalik Marcin CEZ,

III miejsce – Figurniak Joanna SLO,

Organizator: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli,

Współorganizatorzy i fundatorzy nagród:

 Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli,  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli Spółka Akcyjna, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Rotrans”.

Nauczyciele prowadzący konkurs: Dariusz Bańka, Mirosław Wasyl, Pomoc w organizacji konkursu:  Artur Jarem, Małgorzata Olejarz.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest