nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

II Szkolny Konkurs na Najciekawszą Kartkę Wielkanocną rozstrzygnięty!

25.03.2013 Andrzej Kułakowski

 W dniu 25 marca 2013 r. rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą kartkę wielkanocną.  Była to II edycja konkursu zorganizowanego dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Celem Konkursu było zachęcenie młodzieży do zaprojektowania i przygotowania własnoręcznie zrobionej kartki wielkanocnej.

Przy ocenie jury zwróciło szczególną uwagę na oryginalność, pomysłowość, estetykę i motyw związany ze Świętami Wielkanocnymi. Po obradach spośród kilkunastu niezwykle pięknych i interesujących prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

Wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce: Joanna Kobylarz (kl. II TBO)
II miejsce: Małgorzata Nieradka (kl. IV TL)
III miejsce: ex aequo Dominika Muciek (kl. II AW), Magdalena Foltarz (kl. IV TIO)

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły,  pana mgr Włodzimierza Smutka podczas finału konkursów 26 marca 2013 r. w auli naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest