nivo slider image

Strona Główna

II Szkolny Konkurs na Najładniejszą Pisankę rozstrzygnięty!

26.03.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 26 marca 2013 r. rozstrzygnięto II szkolny konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną. Była to już II edycja konkursu zorganizowanego dla wszystkich chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców uczniów naszej szkoły.

Celem Konkursu była aktywizacja uczniów i rodziców do zaprojektowania i przygotowania własnoręcznie zrobionej pisanki wielkanocnej, a także kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy.
Przy ocenie jury zwróciło szczególną uwagę na nawiązanie do tradycji, poziom trudności wykonania, kolorystykę, oryginalność pomysłu, dekoracyjność, kompozycję, wkład pracy i ogólne wrażenie estetyczne. Po obradach spośród kilkunastu niezwykle pięknych i interesujących prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

Wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce:  Jacek Błaszczyk (kl. IV TB1)
II miejsce:  Marta Semenowicz (kl. I AW)
III miejsce:  Grzegorz Jędrzejowski (kl.II TB)
Wyróżnienie: Krystian Wrona (kl. I AW)

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły, pana mgr Włodzimierza Smutka podczas uroczystości finałowej konkursów w auli naszej szkoły 26 marca 2013r. o godzinie 11.45. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest