nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

II Szkolny Konkurs na Najładniejszą Pisankę rozstrzygnięty!

26.03.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 26 marca 2013 r. rozstrzygnięto II szkolny konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną. Była to już II edycja konkursu zorganizowanego dla wszystkich chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców uczniów naszej szkoły.

Celem Konkursu była aktywizacja uczniów i rodziców do zaprojektowania i przygotowania własnoręcznie zrobionej pisanki wielkanocnej, a także kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy.
Przy ocenie jury zwróciło szczególną uwagę na nawiązanie do tradycji, poziom trudności wykonania, kolorystykę, oryginalność pomysłu, dekoracyjność, kompozycję, wkład pracy i ogólne wrażenie estetyczne. Po obradach spośród kilkunastu niezwykle pięknych i interesujących prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

Wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce:  Jacek Błaszczyk (kl. IV TB1)
II miejsce:  Marta Semenowicz (kl. I AW)
III miejsce:  Grzegorz Jędrzejowski (kl.II TB)
Wyróżnienie: Krystian Wrona (kl. I AW)

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez dyrektora szkoły, pana mgr Włodzimierza Smutka podczas uroczystości finałowej konkursów w auli naszej szkoły 26 marca 2013r. o godzinie 11.45. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest