nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

II Szkolny Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

12.03.2014 Administrator

Z okazji przypadającego w dniu 15 marca Światowego Dzień Praw Konsumenta w dniu 14 marca 2014 roku (piątek) o godz. 8:55 w auli szkoły odbędzie się II edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej. Uroczystości ogłoszenia wyników o godz. 11.45 w tym samym dniu, będzie towarzyszyło spotkanie z powiatowym rzecznikiem konsumentów. Bliższe informacje o konkursie i zgłoszenia: nauczyciel podstaw przedsiębiorczości p. M. Terlecka.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest