nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

III miejsce w Regionalnym Turnieju Systemu Dociepleń

29.04.2019 Administrator

W dniu 12 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy III TB Grzegorz Kuraś i Jakub Soból reprezentowali naszą szkołę w III Regionalnym Turnieju Systemu Dociepleń, który odbył się w Warsztatach Szkolnych MZS Nr 5 w Krośnie.

 

W zawodach udział wzięło 6 zespołów ze szkół budowlanych Podkarpacia. Turniej składał się z dwóch części: pierwszej – pisemnej, testu 25 pytań oraz drugiej ? praktycznej, 180-minutowego zadania do wykonania na odpowiednio przygotowanym stanowisku roboczym. Autorami zadań byli przedstawiciele firmy GREINPLAST PODKARPACIE. Oni również czuwali nad przebiegiem rywalizacji i ocenili jej rezultaty.

 

Tegoroczny Turniej, w opinii jego uczestników, stał na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie musieli wykazać się dobrym przygotowaniem, czyli specjalistyczną wiedzą i znajomością technologii wykonywania robót termoizolacyjnych (tzw. system ETICS), starannością i estetyką wykonania prac. Nasi uczniowie zajęli III miejsce.

 

Nauczyciele, którzy przygotowali i wspierali uczniów podczas turnieju: Pani Agnieszka Grzywacz (teoria) i Pan Robert Szafran (etap praktyczny).

 

Opracowała Agnieszka Grzywacz

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest