nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

III Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej

05.05.2009 Administrator

Dnia 20 stycznia 2009 r. uczniowie Katarzyna Puk (kl. I-W), Damian Bryk (kl. I- TDS) oraz Magdalena Tomasi (kl. III-C) pod opieką nauczycieli Elżbiety Berezeckiej oraz Magdaleny Piróg reprezentowali naszą szkołę w III Wojewódzkim Konkursie Kolędy i Pastorałki  Obcojęzycznej w Kolbuszowej. Uczniowie wykonali niemiecka kolędę pt. „Leise rieselt der Schnee” i zdobyli III miejsce w  kategorii „zespół”.
Zwycięzcom gratulujemy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest