nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Aktualności projektu

Informacja dla uczniów/uczennic Zasadniczej Szkoły Zawodowej

11.05.2017 Elżbieta Zawisza

W związku z realizacja projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX – Jakość edukacji i kompetencji  w regionie, Działanie 9.4. Poprawa jakości kształcenia zawodowego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na praktyki wakacyjne u pracodawców.

 

 

 

Informacja [PDF]

 

 

 

pas

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest