nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

Informacje o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe

27.12.2013 Jakub Bożek

Bez tytułu

Prezentacja przedstawiająca zasady i przebieg egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest