nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Fizyka

Informator maturalny z fizyki i astronomii od 2008 roku

15.12.2013 Administrator

Zachęcam wszystkich uczniów klas maturalnych do zapoznania się z treścią informatora maturalnego fizyki i astronomii, w którym znajdują się między innymi: wymagania egzaminacyjne, struktura i forma egzaminu, szczegółowy opis standardów egzaminacyjnych oraz przykładowe arkusze wraz ze schematami oceniania, a także zbiór przykładowych zadań maturalnych.

fizyka_matura2008_informatoKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest