nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Matematyka

Informator maturalny z matematyki od 2010 roku

14.11.2013 Administrator

Zachęcamy wszystkich uczniów klas maturalnych do zapoznania się z treścią informatora maturalnego z matematyki, w którym znajdują się m. in.: wymagania egzaminacyjne, struktura i forma egzaminu, szczegółowy opis standardów egzaminacyjnych oraz przykładowe arkusze wraz ze schematami oceniania, a także zbiór przykładowych zadań maturalnych. W celu zapoznania się z treścią proszę wybrać poniższy obraz.

inf


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest