nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Matematyka

Informator maturalny z matematyki od 2010 roku

14.11.2013 Administrator

Zachęcamy wszystkich uczniów klas maturalnych do zapoznania się z treścią informatora maturalnego z matematyki, w którym znajdują się m. in.: wymagania egzaminacyjne, struktura i forma egzaminu, szczegółowy opis standardów egzaminacyjnych oraz przykładowe arkusze wraz ze schematami oceniania, a także zbiór przykładowych zadań maturalnych. W celu zapoznania się z treścią proszę wybrać poniższy obraz.

inf


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest