nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Matematyka

Informator maturalny z matematyki od roku szkolnego 2014/2015

14.11.2013 Administrator

Prosimy uczniów o zapoznanie się z informatorem o egzaminie maturalnym z matematyki, który będzie obowiązywał od kolejnego roku szkolnego. W informatorze zawarty jest opis egzaminu maturalnego, zasady oceniania rozwiązań zadań otwartych, przykłady zadań wraz z rozwiązaniami i sposobem przyznawania punktów, przykładowe zadania na poziomie podstawowym i rozszerzonym wraz z rozwiązaniami. Zachęcamy do lektury:

inf2


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest