nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

IV miejsce Złotej Kościuszkowskiej w finale rozgrywek gry Marketplace na Uniwersytecie Rzeszowskim

14.07.2013 Andrzej Kułakowski

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół w składzie: Marcin Madej, Damian Chmura, Krystian Szarowski, Kacper Dominek i Michał Miśkiewicz – uczniowie ZSZ z klasy 113, wywalczyli IV miejsce w finale rozgrywek gry biznesowej Marketplace, który odbyły się w dn. 26-27 czerwca 2013 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Rywalizacja w finałowych rozgrywkach nie była łatwa, a w jej wyniku I miejsce zajęła szkolna drużyna z LO im. Św. Jadwigi Królowej w Błażowej. II miejsce przypadło zespołowi z II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie, zaś Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof.J. Groszkowskiego w Przemyślu zajął III miejsce.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy bardzo dużego osiągnięcia! Wierzymy, że zdobyte doświadczenie przyda się im w przyszłości 🙂

Relacja wcześniejsza na stronie szkoły: http://zsnr2.stalowa-wola.pl/najlepsi-w-wojewodztwie
Relacja na stronie projektu: http://www.bp.univ.rzeszow.pl/?p=189#more-189Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest