nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Jasełka pt.: „Nie było miejsca dla Ciebie…”

08.01.2020 Administrator

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, pełen pokoju i ciepła rodzinnego domu. Czas by zatrzymać się wśród zgiełku i zastanowić co jest ważne i co naprawdę liczy się w życiu. To czas, by pokazać jak bardzo istotna jest wspólnota rodzinna, oraz troski o to, by nikt nie czuł się samotny i opuszczony. Czas, w którym nikną wszystkie spory. Czas pojednania i miłości. Czas, gdy Bóg – Miłość wkracza w osobie dzieciny w historię człowieka.

 

W tę szczególną tajemnicę, głębię i atmosferę Świąt Narodzenia Pańskiego wprowadziły nas jasełka pt. „Nie było miejsca dla Ciebie…” przygotowane przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem katechetów. Spektakl odbył się w piątek 20 grudnia 2019 roku w auli szkoły w dwóch turach o godzinie 9.00 i 10.30. Uroczystość została uświetniona koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów i chóru liczącego 35 osób w akompaniamencie Damiana Bryka i Jakuba Klimka.

 

Ogromne zaangażowanie uczniów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Przedstawienie bardzo się spodobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Młodzież zachwyciła widzów grą aktorską prezentując w ambitny sposób swoje umiejętności , talent oraz zaangażowanie. Nie zabrakło wzruszeń podczas spektaklu i pięknego śpiewu kolęd przez utalentowanych solistów oraz chórzystów. Była to wspaniała lekcja wzajemnego zbliżenia, miłości i refleksji oraz okazja do złożenia życzeń i budowania wspomnień z lat spędzonych w murach złotej kościuszkowskiej.

 

Na ręce wszystkich zaangażowanych w to dzieło: aktorów, śpiewających, grających, przygotowujących piękną dekorację składamy serdeczne podziękowania i gratulacje.

Wystąpili: Patrycja Powęska, Krzysztof Pac, Kacper Laskowski, Weronika Ogonowska, Karolina Jurkowska, Katarzyna Dryja, Stanisław Pałka, Wiktoria Cwanek, Karol Jędrusiński, Wiktoria Mysior, Sandra Piekarz, Miłosz Szczoczarz, Nikola Broda, Martyna Rędzio, Miłosz Ziółkowski, Kacper Serafin, Joanna Rzeszutko, Grzegorz Serafin
Soliści: Wiktoria Cwanek, Katarzyna Fiut, Kacper Laskowski, Weronika Ogonowska, Nikola Broda, Martyna Wieczerzak, Katarzyna Dryja

 

Chór: Jagoda Rydzik, Maja Sobczyszyn, Elżbieta Wojtanowicz, Alicja Lupo, Daria Zielińska, Kornelia Wytrzęś, Paulina Michalczak, Emilia Chmielowska, Kinga Czachor, Martyna Wieczerzak, Łazanowska Agnieszka, Lidwin Kinga, Janiec Oliwia, Weronika Grabiec, Kamila Drozd, Patrycja Bąska, Patrycja Tapper, Natalia Flis, Julia Drozdowska, Kacper Lidwin, Kacper Serafin, Sebastian Czerwonka, Giemza Bartłomiej, Nikola Broda, Michalina Sudoł, Katarzyna Fiut, Patrycja Samołyk, Roksana Lechoszest, Nikola Wilk, Barbara Jaskot, Dominika Tonderys, Angelika Komsa, Wiktoria Syc, Ilona Barabasz, Maciej Łukaszczyk

 

Scenografia i dekoracje: Adam Zipser, Aleksandra Rojek

 

Kostiumy – pani Monika Skrzeszewska

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest