nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Jego Ekscelencja ks. bp E. Frankowski w murach Złotej Kościuszkowskiej

11.10.2013 Andrzej Kułakowski

Dnia 11 października 2013 r. w progach Złotej Kościuszkowskiej gościł Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Edward Frankowski. Przy wejściu do szkoły został uroczyście powitany przez dyrekcję, katechetów, księdza oraz młodzież klas LO o edukacji wojskowej. Następnie udał się do auli i Sali Tradycji szkoły, gdzie najpierw spotkał się z uczniami, a potem z nauczycielami.

Czcigodny gość został tu jeszcze raz powitany przez pana dyrektora mgr Włodzimierza Smutka i przedstawicieli młodzieży. To niezwykłe spotkanie zakończyło przemówienie Jego Ekscelencji Księdza Biskupa E. Frankowskiego, który wyraził wdzięczność za gorące przyjęcie. Zgromadzonym udzielił pasterskiego błogosławieństwa i wręczył pamiątkowe obrazki. Wizytę w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki zakończyło spotkanie Księdza Biskupa z nauczycielami. Przebiegało ono w serdecznej i harmonijnej atmosferze.

Wszyscy jesteśmy wdzięczni Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi E. Frankowskiemu za spotkanie, skierowane do nas słowo i błogosławieństwo.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest