nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Junkers szkoli” ? test wiedzy o technice solarnej

13.03.2019 Jakub Bożek

W dniach 11- 15.02.2019 r. uczniowie klas 3BSI(TS), 3TEC(TE) i 4TEC(TE) wzięli udział w kolejnym teście wiedzy  programu „Junkers szkoli” z zakresu technik solarnych. Test przeprowadzony został w formie online, pytania wybierane były losowo dla każdego uczestnika.

Konkurs ten jest kontynuacją programu edukacyjnego ?Junkers szkoli?, w którym nasi uczniowie od 3 lat biorą aktywny udział i uzyskują wysokie wyniki. Dla ucznia z klasy 4 TEC Zbigniewa Skrzypka, który osiągnął najlepszy wynik punktowy w II etapie konkursu firma Junkers ufundowała nagrodę ? detektor cyfrowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie projektu.

Opiekę na projektem sprawują p. Barbara Dzikowska  i p. Anny Mróz.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest