nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Klasa 1 TE i 2 TE nagrodzone

04.12.2013 Administrator

W dniu 26.11.2013 r uczniowie klas 1 TE i 2 TE ? technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej zostali obdarowani cennymi nagrodami.  Nagrody w postaci 16 GB pendriv-ów wręczył Artur Wróblewski. Uczniowie zostali nagrodzeni za wkład wniesiony w propagowanie energii odnawialnej i dbałość o środowisko naturalne.

Odnawialne źródła energii to źródła energii, których wykorzystywanie nie wiąże się z długotrwałym ich deficytem, ponieważ ich zasób odnawia się w krótkim czasie.

Takimi źródłami są między innymi wiatr, promieniowanie słoneczne, opady, pływy morskie, fale morskie i geotermia.

Był to dla uczniów ważny krok do budowania własnej ścieżki życiowej, do zdobycia nowych doświadczeń, gratuluję wychowawcom takich uczniów.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest