nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Klasa ze snów

02.01.2011 Administrator

medyka

W etapie szkolnym wzięli udział następujący uczniowie: Konrad Rędzia KL.II AW, Justyna Łygas KL. I BW, Karolina Jaworska, Dominika Szczepańska KL. I BW, Krzysztof Czuba KL. 3 TB1. W składzie komisji były panie dyrektor: Lucyna Dul i Barbara Dzikowska oraz pani Lidia Harasymów. Zwycięzcą etapu szkolnego, został Konrad Rędzia KL. II AW. Praca plastyczna w postaci komiksu, przedstawiającego szkołę za sto lat, będzie reprezentować naszą szkołę na etapie centralnym w Warszawie.
Zwycięzcy gratulujemy i życzymy powodzenia .

 
 
 
 
 

Red. L. HarasymówKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

Logowanie Strona główna
lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest