nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Kolejna edycja programu edukacyjnego „Junkers szkoli” rozpoczęta

29.10.2018 Jakub Bożek

JUNKERS SZKOLI to program edukacyjny, który marka Junkers-Bosch prowadzi, we współpracy ze szkołami średnimi, kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i pokrewnych. Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych. Uczestnicy zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową. Program ma także na celu promocję zawodu instalatora urządzeń grzewczych.

 

W ramach programu marka Junkers-Bosch szkoli nauczycieli w Centrach Szkoleniowych Junkers w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Następnie nauczyciele przekazują zdobytą wiedzę zainteresowanym uczniom, przygotowując ich do testów z trzech obszarów: techniki kondensacyjnej, techniki solarnej i pomp ciepła.

 

Do tegorocznej edycji z naszej szkoły zgłosiło się  30 uczniów z klas: 3 BSI (Technik Urządzeń Sanitarnych), 3TEC (Technik Systemów Energetyki Odnawialnej) i 4TEC (Technik  Systemów Energetyki Odnawialnej).  

 

Zdobytą na zajęciach wiedzę uczestnicy sprawdzają w e-testach. W każdym z nich najlepsi będę mieli szansę zdobyć nagrody: elektronarzędzia marki Bosch. Uczeń z najlepszym łącznym wynikiem we wszystkich trzech testach w danej szkole, otrzyma od marki Junkers nagrodę główną. Jest to voucher na kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru. Dodatkowo w ramach programu oferowane jest szkolenie z przedsiębiorczości, które pozwala uzupełnić wiedzę praktyczną uczniów o kompetencje biznesowe.
Organizatorem programu, którego celem jest także promocja zawodu instalatora techniki grzewczej, jest marka Junkers.

 

Opiekę merytoryczną nad programem w naszej szkole sprawują nauczyciele: Barbara Dzikowska, Anna MrózKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest