nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Kolejna wygrana na Spartakiadzie Młodzieży. Zwycięski Puchar jest już nasz!

23.03.2014 Administrator

Pierwszy dzień wiosny to od kilku lat świetna okazja do zorganizowania imprezy dla młodzieży. Również w tym roku Starostwo Powiatowe zaprosiło uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Spartakiadę, która odbyła się na hali MOSiR. W zmaganiach sportowych rywalizowały drużyny reprezentujące 7 szkół. Imprezę poprowadził redaktor sportowy Telewizji CANAL+ Edward Durda. Gościem specjalnym był Jacek Wszoła- dwukrotny medalista olimpijski z 1976r. i 1980r.

Zarówno na parkiecie, jak i na trybunach królowała już trzeci raz z rzędu nasza szkoła. Zwycięski Puchar trafił na stałe do Złotej Kościuszkowskiej.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest