nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Kolejny sukces uczniów LO o edukacji wojskowej i obrona tytułu mistrza

06.10.2019 Administrator

W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu w dniach 22-28 września 2019 roku odbył się V Centralny Zlot Klas Mundurowych. Uczestniczyło w nim 16 najlepszych klas mundurowych z całej Polski wyłonionych w drodze eliminacji wojewódzkich. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli zwyciężyli wojewódzkie eliminacje i tym samym jako najlepsza klasa mundurowa reprezentowali w Żaganiu województwo podkarpackie.

 

29 uczniów klasy wojskowej pod opieką pułkownika Mariana Heroka i nauczyciela Krzysztofa Momota wytrwale walczyło w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów zlotu: w marszobiegu, szkoleniu ogniowym i w przedsięwzięciach artystycznych. Byli to: Urszula Stój, Laura Szuba, Grzegorz Żak, Wiktoria Giemza, Adrian Kaczor, Marek Kulka, Katarzyna Pacholec, Marcel Kata, Szymon Kuliński, Natalia Sobiło, Kornel Kus, Jakub Kuciel, Paweł Sprysak, Gabriela Bieniek, Angelika Muciek, Patrycja Samołyk, Julia Wójcik, Katarzyna Fiut, Krystian Siembida, Jakub Małkowski, Wojciech Chudzik, Roksana Lechoszest, Dawid Sprysak, Szymon Bochniak, Bartosz Bogacz, Jakub Wielgosz, Patryk Winiarczyk, Magdalena Gładysz, Bartosz Górak.

 

Po raz kolejny uczniowie Złotej Kościuszkowskiej okazali się najlepsi w kraju w szkoleniu ogniowym. I miejsce zdobyli: Paweł Sprysak, Marcel Kata, Marek Kulka, Wiktoria Giemza, Urszula Stój, Grzegorz Żak, Laura Szuba, Szymon Kuliński, Gabriela Bieniek, Angelika Muciek, Krystian Siembida, Dawid Sprysak. Uczniowie potwierdzili tym samym wieloletnie, ogólnopolskie zwycięstwa w strzelectwie sportowym uzyskując wynik 584/600.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest