nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Kolejny sukces zespołu VERNI

25.04.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 24. kwietnia 2013 r. szkolny zespół „VERNI” w składzie: Weronika Tomczyk z kl. III TBO – śpiew, Weronika Wójcik z kl. I TB2 – perkusja, Jakub Molawka z kl. I TB2 – gitara akustyczna, Maciej Sobiło z kl. I TB1 – akordeon, reprezentował szkołę podczas XIV Powiatowego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”, organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli.

Uczniowie przygotowani przez p. Małgorzatę Chojnacką – Szempruch zaprezentowali 2 utwory: Port Amsterdam z repertuaru Jacques’a Brela oraz Grande Valse Brillante do tekstu Juliana Tuwima.

Po pokonaniu wielu konkurentów ( do konkursu przystąpiło 94. uczestników: soliści, zespoły, chóry) zakwalifikowali się do IX Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”, który odbędzie się 8. maja 2013 r.
To ogromny sukces zespołu, powstałego zaledwie miesiąc temu, a mającego już na koncie udział w rejonowym etapie 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (kategoria: turniej poezji śpiewanej), który odbył się 10. kwietnia 2013 r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury.
Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia podczas wojewódzkiego etapu konkursu.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest