nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Koncert charytatywny TALENT DLA ORKIESTRY

07.12.2014 Administrator

W przeddzień Mikołajek, 5 grudnia 2014r. w Złotej Kościuszkowskiej miał miejsce koncert charytatywny pt.: ?Talent dla Orkiestry?. Organizowany po raz pierwszy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  koncert ?Talent dla Orkiestry? miał szczytny cel –  zasilenie konta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wzięcia w nim udziału organizatorzy: Dyrekcja szkoły i nauczycielki języków obcych mgr Ewa Nowak oraz mgr Beata Szwedo zaprosili wszystkich uczniów szkoły, którzy chcieli zaprezentować swoje talenty.


W zmaganiach konkursowych udział wzięło 8 uczestników, a zarazem uczniów szkoły tworząc tym samym wysoki poziom koncertu: Martin Nikolas w wykonaniu utworu zespołu Green Day, szkolny zespół Dream Team z coverem ?Ona jest ze snu? zespołu IRA, Beatboxer Darek Czerwiński, Weronika Polek w gitarowym brzmieniu House of the Rising Sun zespołu The Animals, Karolina Madej z  Belly Dance, Karolina Wołosz w wykonaniu anglojęzycznego utworu, Maciej Sobiło prezentujący grę na akordeonie oraz Dominika Tymofejewicz wykonująca taniec nowoczesny.

Spośród uczestników zmagań koncertowych wyłoniony został finalista Nagrody Publiczności ? Beatboxer Darek Czerwiński, który reprezentować będzie Złotą Kościuszkowską podczas stalowowolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dnia 10.01.2015r. i powalczy o nagrodę główną. Miejsca finałowe prezentują się następująco: I ? Darek Czerwiński, II ? Zespół Dream Team oraz  III ? Dominika Tymofejewicz.

W jury konkursu zasiadało 5 członków: mgr Włodzimierz Smutek ? dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, p. Dawid Głód ? przedstawiciel stalowowolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, p. Izabela Szałaj i p. Marek Wilusz ? przedstawiciele Rady Rodziców ZSP Nr 2 oraz Olga Myśliwiec ? przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.
Koncert poprowadzili: Kamil Lesiszko oraz Agata Ordon ? sztabowa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli.

Podczas koncertu charytatywnego Dyrekcja szkoły wręczyła młodzieży nagrody za specjalne osiągnięcia m.in.: w II Szkolnym Konkursie Origami (I miejsce, Nagroda Publiczności ? Paulina Szałaj, II miejsce ? Marcin Bożek, III miejsce ? Katarzyna Hołody), w II Konkursie Języka Niemieckiego ?Deutschmeister? (I miejsce ? Agata Ordon, II miejsce ? Aleksandra Dul, III miejsce ? Kamil Młynarski) oraz eliminacjach szkolnych 28 Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych (Paulina Choroszy, Michał Butryn, Dawid Serewa, Patryk Pęcak, Bogusz Ślusarczyk, Weronika Wójcik, Bartosz Kowalik, Marek Surowaniec oraz Michał Puzio).

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest