nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs Języka Niemieckiego

16.06.2011 Administrator

 

Konkurs składał się z czterech części: Rozumienia ze słuchu; Czytania ze zrozumieniem; Testu leksykalno-gramatycznego oraz z Części pisemnej, która obejmowała napisanie listu prywatnego. Do zdobycia było 90 punktów. Uczestnicy bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniami i wyniki były bardzo zadowalające. Nagrodami w konkursie były oceny, dla trzech najlepszych osób ocena cząstkowa celująca z przedmiotu, dla wszystkich uczestników natomiast ocena bardzo dobra. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa w Konkursie a trzy pierwsze miejsca nagrody książkowe. Uroczyste wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Uroczystości zakończenia roku szkolnego.
 Konkurs przygotowały mgr Wioleta Leśnika i mgr Dominika Jonaszek-Pędlowska.

Zwycięzcami konkursu zostali:
Miejsce 1. Tunia Patrycja kl. 1AW
Miejsce 2. Sabat Agnieszka kl. 1AW
Miejsce 3. Dziechciaż Konrad kl. 1TBO

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego.
Opracowała: Dominika Jonaszek-PędlowskaKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest