nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs na Najładniejszy Wieniec Adwentowy

03.05.2009 Administrator

 

Gościem honorowym była pani wicedyrektor Longina Ordon, która uroczyście rozpoczęła konkurs. Organizatorzy postarali się o dobrą atmosferę. Trud osładzały uczestnikom konkursu rozdawane cukierki oraz rozbrzmiewające w tle niemieckie kolędy. W auli było głośno i wesoło. Jury czyli uczniowie kl. IIa bacznie obserwowali pracę wszystkich zespołów. Ocenie podlegały: estetyka wieńca, wykonanie zgodnie z tradycją niemiecką, wytrzymałość wieńca, estetyka stanowiska pracy i porządek po zakończeniu pracy oraz pomysłowość wykonania wieńca.

 

Werdykt  ogłosiła przewodnicząca jury pani Anna Ryzak, a nagrody wręczyła pani wicedyrektor. Fotograf robił pamiątkowe zdjęcia. I miejsce zajął zespół z kl. IV TSO – Barbara Dobrowolska, Magda Adach, Kasia Romanowska i Gosia Prusik, a nagrodą główną była duża choinka wraz z ozdobami. II miejsce zdobyli uczniowie z kl. I TB2 – Maciek Sarna, Tomek Kozdra, Szymon Stelmach i Dawid Wieleba. Otrzymali oni średnią choinkę. III miejsce zajęła grupa z kl. IV TB1 – pani Renata Pachacz (wychowawca klasy), Robert Łebski, Tomasz Świąder, Elena Chmura i Bartłomiej Smusz. Przypadła im mała choinka. Nagrody za wyróżnione miejsca są przechodnie, tzn. że zwycięskie klasy zatrzymują je tylko przez okres świąteczny. Pozostałe klasy zajęły IV miejsce. Każdy z uczestników konkursu otrzymał na pamiątkę kalendarz adwentowy. Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest