nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Choinkową i Kartkę Świąteczną ? rozstrzygnięty

19.12.2013 Administrator

    W dniu 17 grudnia 2013 r. rozstrzygnięto Konkurs na Najładniejszą Bańkę, Ozdobę Choinkową i Kartkę Świąteczną. Była to I edycja  konkursu  zorganizowanego dla uczniów naszej szkoły z klas zasadniczej szkoły zawodowej, technikum i liceum ogólnokształcącego, propagującego zainteresowanie i pogłębienie znajomości tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, tworzenie szkolnej tradycji konkursowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia i promującego talenty plastyczne.

Zainteresowanie konkursem było ogromne.  Po burzliwych obradach spośród kilkudziesięciu niezwykle interesujących prac komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych.

Laureaci zostali wyłonieni przez komisję konkursową w następującym składzie: mgr Renata Pachacz, mgr Bogusław Łój, mgr Sylwia Pacholec, ks. Wiesław Marszałek, Marta Semenowicz, Maciej Sobiło, Jadwiga Ścierka, Monika Stręciwilk, Joanna Kusiowska, Agata Rybak.    

Wyłonieni zwycięzcy:

W kategorii najpiękniejsza bańka:

I miejsce: Anna Oczak klasa II aw

II miejsce: Paulina Szałaj klasa I aw, Sylwia Dzióbich III TSI

III miejsce: Agata Ordon klasa I aw, Witold Kuczera klasa I TD, Krystian Butkowski klasa II aw

W Kategorii najpiękniejsza ozdoba choinkowa:

 I miejsce ? Pamela Guzek klasa II aw

 II miejsce ? Rafał Kania klasa II TD

 III miejsce ? Justyna Kwitkowska klasa III TL

W kategorii najpiękniejsza kartka świąteczna:

I miejsce ? Sabina Cichoń klasa ITBI

II miejsce ? Joanna Kobylarz kl. III TBO, Pamela Guzek klasa II aw

III miejsce ? Izabela Czubek klasa I TLO

Zwycięzcy otrzymają nagrody w formie bonów do EMPIK-u ufundowane przez Dyrektora szkoły, pana mgr Włodzimierza Smutka. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, składamy wyrazy podziwu za pomysłowość, oryginalność i pięknie wykonane prace. Gratulacje!!!

Wszystkie ozdoby choinkowe i  kartki świąteczne zostały sprzedane na Aukcji Bożonarodzeniowej 18 grudnia 2013 roku. Dochód z tej sprzedaży przeznaczono na zakup paczek żywnościowych dla rodzin potrzebujących uczniów z naszej szkoły.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest