nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs Plastyczny Poświęcony Pamięci Bł. Jana Pawła II

14.03.2014 Administrator

ZSP Nr 2 im. T. Kościuszki ogłasza Konkurs Plastyczny Poświęcony Pamięci Bł. Jan Pawła II Pod hasłem ?Bł. Jan Paweł II ? droga do świętości?. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału.

Cele konkursu:

– Uczczenie osoby bł. J.P. II w obliczu kanonizacji.

– Kultywowanie pamięci o bł. J. P. II.

– Zachęta do kształtowania własnego życia na wzór Jego życia.

– Integracja parafian wokół cennego daru, jakim było dla nas życie Papieża Polaka.

– Rozwijanie zainteresowań plastycznych młodzieży inspirowanych życiem, twórczością i działalnością Ojca Świętego.

Warunki uczestnictwa:

Prace można wykonać w dowolnej technice (rysunek, haft, szkic, obraz, wydzieranka, collage?itd.) i formacie do A3. – W dolnej części należy umieścić następujące dane: tytuł pracy, imię i nazwisko autora. – Każdy może złożyć tylko jedną pracę. – Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w naszej szkole. – Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. – Złożenie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Terminy:

Złożenie prac: do 9 kwietnia 2014 r. do p. Renaty Pachacz, p. Bogusława Łoja, ks. Wiesława Marszałka..

Rozstrzygnięcie konkursu: 14 kwietnia 2014r.

Oceniane będą: oryginalność pomysłu, estetyka wykonania, zgodność z hasłem konkursu, integralność pracy z jej tytułem.

Nagrody: 3 pierwsze miejsca bony do empiku i dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest