nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Konkurs plastyczny „Usuwamy azbest”

25.11.2009 Administrator

 Głównym założeniem konkursu jest opracowanie przez uczniów programu działań popularyzujących wiedzę o azbeście i aktywizacja lokalnej społeczności do prawidłowego i bezpiecznego eliminowania wyrobów zawierających azbest.

Konkurs uzyskał honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej, Pani Katarzyny Hall.
Udział naszej szkoły w konkursie to nie tylko okazja do wygrania nagród, ale przede wszystkim korzyści edukacyjne. Dla uczniów jest to okazja do podejmowania aktywnych, kreatywnych działań na rzecz ochrony środowiska, w szczególności bezpiecznego eliminowania z użytkowania wyrobów azbestowych.

W związku z powyższym ogłaszamy szkolny konkurs plastyczny o tematyce ?Usuwanie azbestu?. Prace należy wykonać na papierze formatu A2 w dowolnej technice.
Termin składania prac upływa w dniu 20 grudnia 2009 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 grudnia br. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest