nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Konkurs plastyczny „Usuwamy azbest”

25.11.2009 Administrator

 Głównym założeniem konkursu jest opracowanie przez uczniów programu działań popularyzujących wiedzę o azbeście i aktywizacja lokalnej społeczności do prawidłowego i bezpiecznego eliminowania wyrobów zawierających azbest.

Konkurs uzyskał honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej, Pani Katarzyny Hall.
Udział naszej szkoły w konkursie to nie tylko okazja do wygrania nagród, ale przede wszystkim korzyści edukacyjne. Dla uczniów jest to okazja do podejmowania aktywnych, kreatywnych działań na rzecz ochrony środowiska, w szczególności bezpiecznego eliminowania z użytkowania wyrobów azbestowych.

W związku z powyższym ogłaszamy szkolny konkurs plastyczny o tematyce ?Usuwanie azbestu?. Prace należy wykonać na papierze formatu A2 w dowolnej technice.
Termin składania prac upływa w dniu 20 grudnia 2009 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 grudnia br. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest