nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich w Województwie Podkarpackim – V edycja

26.02.2014 Administrator

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w V edycji Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich w Województwie Podkarpackim. Etap szkolny odbędzie się 21 marca br., zaś etap wojewódzki będzie miał miejsce się 3 kwietnia br. w Rzeszowie. Szczegółowe informacje nt. konkursu zawarte są w regulaminie:

http://www.rpo.podkarpackie.pl/255/Tresci/pokazPelnyWidokTresci/3003

Uczniowie zainteresowani wzięciem udziału proszeni są o kontakt z nauczycielem podstaw przedsiębiorczości p. M. Terlecką. Zgłoszenia przyjmowane są do dn. 28.02.2014 r.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest