nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs Wiedzy Technicznej

04.02.2018 Jakub Bożek

We wtorek 16 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne do XVII edycji Konkursu Wiedzy Technicznej. Konkurs odbywa się pod hasłem „sapere aude”- odważ się być mądrym. Jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, którzy rywalizują w dziedzinie wiedzy z nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych technicznych.

W eliminacjach szkolnych udział brali uczniowie z klas: 2 TBG, 2 BSI oraz 4TB.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się: Bartłomiej Wójcik kl. 4TB, Kacper Guzik kl. 4TB i Marcin Bożek kl. 4TB.
Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszej rywalizacji konkursowej, która odbędzie się 21 lutego 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.
Szkolny etap Konkursu Wiedzy Technicznej przygotowali pani Lucyna Sibiga i pan Waldemar Kazanecki.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest