nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Konkurs Wiedzy Technicznej ? sapere aude ? ? odważ się być mądrym

04.12.2013 Administrator

W naszej szkole odbędzie się kolejna edycja konkursu wiedzy technicznej. Eliminacje szkolne odbędą się 17 grudnia o godz 9.00. Trzy najlepsze osoby z naszej szkoły zostaną zakwalifikowane do półfinału. Przypominamy, że w tamtym roku uczeń naszej szkoły dotarł do finału. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do koordynatora konkursu Artur Wróblewskiego.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest