nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Projekty Unijne

Koło Naukowe z technologii informacyjnej w projekcie SKK

19.05.2010 Administrator

 Każda klasa uczestniczyła w zajęciach ze swojej kompetencji: Kl.I-TB1 technologia informacyjna, Kl.I-TB2 matematyka, Kl.ITL język angielski, Kl. II TO przedsiębiorczość. Po krótkim spotkaniu na auli, gdzie dr Wiesław Warzecha przedstawił nam rozkład dzisiejszych zajęć udaliśmy się do poszczególnych sal, natomiast klasa II TO zwiedzając okolice Sandomierza doskonaliła swoje umiejętności z j.angielskiego.

 


Na technologii informacyjnej po krótkim  zapoznaniu się ze szczegółami naszej pracy , dokonywaliśmy  analizy poszczególnych elementów komputera.  Następnie nastąpiła półgodzinna przerwa, podczas której wszyscy spotkaliśmy się w bufecie, aby się posilić i nabrać sił do dalszych zajęć. No i wreszcie zabraliśmy się do pracy, której głównym celem było zaprojektowanie zestawu komputerowego wraz z urządzeniami peryferyjnymi, przystosowanym do pracy na wybranym przez nas stanowisku. Naszym celem było przedstawienie zadań, które będzie wykonywał zaprojektowany komputer, a także dokładne opisanie elementów składowych zestawu. Wszyscy, pod czujnym okiem pana  wykładowcy, z zapałem i ciekawością przeglądali katalogi ze sprzętem komputerowym i tworzyli  komputer swoich marzeń.
Na zakończenie zajęć umówiliśmy się, ze będziemy korespondować drogą mailową z wykładowcą i przyślemy mu gotowe projekty.

Tekst Sylwia WójcikKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest