nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

20.06.2018 Jakub Bożek

Zakończenie roku szkolnego rozpocznie się w piątek 22 czerwca br. o godz. 9.00 w auli szkoły, a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach wg harmonogramu zamieszczonego poniżej.

 

Harmonogram spotkań z wychowawcami

 

Msza św. na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 22 czerwca 2018 roku o godzinie 7.30 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Floriana.  Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej


Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

19.06.2018 Jakub Bożek

Zarządzenie Nr  03/2018

Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

im T. Kościuszki w Stalowej Woli z dnia 18 czerwca 2018 r.

w sprawie rozpoczęcia procedury rekrutacyjnej i ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im T. Kościuszki w Stalowej Woli.

 

Treść zarządzenia w pliku pdf:

Zarządzenie Nr 03 2018

Załączniki

Ogłoszenie o naborze

Zał. Nr 1 kwestionariusz osobowy


I Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Poznaj Prawo Budowlane”

15.06.2018 Jakub Bożek

11.06.2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki odbył się I Wojewódzki Konkursu Wiedzy „Poznaj Prawo Budowlane”. Jego organizatorem jest Starosta Stalowowolski, zaś współorganizatorami: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli oraz szkoły uczestniczące w konkursie.

 
czytaj więcej


Dobry start

15.06.2018 Jakub Bożek


Stworzyli aplikację na smartfony i tablety z systemem Android

14.06.2018 andkul

Uczniowie klasy IV TEC  Natalia Brzozowska, Weronika Kulawska  i Rafał Nieradko opracowali aplikację „Mój ogród” na smartfony i tablety z systemem Android. Praca ta zajęła pierwsze miejsce w finale okręgowym Olimpiady Innowacji Technicznych  i Wynalazczości w kategorii usprawnienia softwarowo-techniczne.

 

czytaj więcej


Wyniki VI edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Deutschmeister”

14.06.2018 Jakub Bożek

Tradycją w naszej szkole jest coroczny Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER. W tym roku szkolnym odbyła się już VI edycja SKJN DEUTSCHMEISTER pod patronatem Dyrektora szkoły mgr Tomasza Sekulskiego. Konkurs adresowany był do uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Technikum zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji językowych oraz poszerzaniem wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego.

czytaj więcej


Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty Nr 10/P/2018

14.06.2018 Jakub Bożek

Zamawiający, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli , pragnie poinformować o wyniku postępowania dotyczącego ogłoszenia w trybie zapytania cenowego na

 

WYWOŁANIE ZDJĘĆ CYFROWYCH,

 
czytaj więcej


Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty Nr 9/P/2018

14.06.2018 Jakub Bożek

Zamawiający, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli , pragnie poinformować o wyniku postępowania dotyczącego ogłoszenia w trybie zapytania cenowego na

NA ZAKUP I ZAMIESZCZENIE ARTYKUŁU W GAZECIE LOKALNEJ ,

ARTYKUŁÓW NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH,

NAGRANIU REPORTAŻU  I EMISJI W TELEWIZJI LOKALNEJ I RADIU,

 
czytaj więcej


74 Rocznica Bitwy na Porytowym Wzgórzu

13.06.2018 Jakub Bożek

10 czerwca 2018 r. na zaproszenie Powiatowego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Stalowej Woli, uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 74. Rocznicę bitwy partyzanckiej w Lasach Janowskich na Porytowym Wzgórzu.
Uroczystość rozpoczął montaż słowno-muzyczny Śpiewajcie pamięć przygotowany przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Następnie odprawiona została Msza Św., a po niej odbył się Apel Pamięci i salwa honorowa.

 
czytaj więcej


Akcja czytelnicza. Jak nie czytam, jak czytam w Złotej Kościuszkowskiej

12.06.2018 Jakub Bożek

W dniu 8 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00 odbyła się  III edycja najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce adresowanej do młodego pokolenia. Uczniowie naszej szkoły, uczestniczyli w niej już po raz drugi,  1 czerwca 2017 r. znaleźli się wśród 459 409 uczniów, którzy pobili rekord  w czytaniu w jednym momencie.

 
czytaj więcejKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest