nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

„Cichy sprzedawca” czyli opakowanie – „Ciekawej lekcji” ciąg dalszy

19.02.2018 Mateusz Małys

cichy_sprzedawca_001

W dn. 16.02.2018 r. uczniowie klas 2TL i 2TEC w ramach zajęć z działalności gospodarczej pod kierunkiem naucz. Małgorzaty Terleckiej wzięli udział w zajęciach p. dr Roberta Góry pt. „Czy opakowanie ma wpływ na podejmowanie decyzji konsumenckich?”. Zajęcia odbyły się w ramach projektu współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie pod nazwą „Ciekawa lekcja” .

 
czytaj więcej


Savoir-vivre w biznesie i nie tylko

19.02.2018 Mateusz Małys

Savoir-vivre_w_biznesie_005

W dn. 16.02.2018 r. uczniowie grup językowych klas 2TL i 2TP w ramach zajęć z jęz. angielskiego zawodowego pod kierunkiem naucz. Małgorzaty Terleckiej wzięli udział w niecodziennych zajęciach pt. „Business etiquette for youth – how to start creating your professional image when you are a teen” (Etykieta w biznesie dla młodzieży – jak zacząć tworzyć profesjonalny wizerunek kiedy jest się nastolatkiem).

 
czytaj więcej


Konkurs graficzny

16.02.2018 Elżbieta Zawisza

konkurs

Ogłaszamy konkurs na przygotowanie profesjonalnego layoutu artykułu w jubileuszowym numerze „Nieregularnika”.
Projekt powinien zawierać szczegółową siatkę opracowaną w programie graficznym oraz uwzględniać publikację zdjęć i tekstu.

 

Termin zgłaszania prac upływa 26 lutego 2018 r.

 

Szczegółowych informacji udziela E. Zawisza.


Instrukcja udzielenia zamówienia

15.02.2018 Elżbieta Zawisza

www.dreamsart.pl

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu 2 edycji kursu pn.: „Kurs prawa jazdy kat. B + C1” dla uczniów/uczennic Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem pt.: „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

Projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Priorytet IX – „Jakość edukacji i kompetencje w regionie”, Działanie 9.4. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego” ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty należy składać do 23.02.2018 r. do godz. 14.00.

czytaj więcej


VII Szkolny Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

15.02.2018 Mateusz Małys

uwaga_konkurs_large

Z okazji przypadającego w dniu 15 marca Światowego Dnia Praw Konsumenta w dniu 19 marca 2018 roku (poniedziałek) o godz. 8:00 w auli szkoły  odbędzie się już siódma edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej.

 

Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru w czasie 30 minut.

 
czytaj więcej


SIGG XVI

15.02.2018 Mateusz Małys

SIG

SIGG to symulacyjna gra inwestycyjna, która uczy młodych ludzi inwestowania na giełdzie. Organizatorem projektu jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Finansów.

 
czytaj więcej


Rozstrzygnięcie zapytania – Nr 6/P/2018

15.02.2018 Jakub Bożek

www.dreamsart.pl

Zamawiający, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli , pragnie poinformować o wyniku postępowania dotyczącego ogłoszenia w trybie zapytania cenowego na ZAKUP I DOSTAWĘ KOSZULEK TYPU T-SHIRT, realizowanego w ramach ZAPYTANIA OFERTOWEGO Nr 6/P/2018 w ramach projektu pt:

czytaj więcej


Rozstrzygnięcie zapytania – Nr 5/P/2018

15.02.2018 Jakub Bożek

www.dreamsart.pl

Zamawiający, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli , pragnie poinformować o wyniku postępowania dotyczącego ogłoszenia w trybie zapytania cenowego na ZAKUP I DOSTAWA :  TABLICY ZEWNĘTRZNEJ I OTWIERANEJ WEWNĘTRZNEJ GABLOTY, WYDRUKU ULOTKI REKLAMUJĄCEJ, PLAKATU, NAKLEJEK, realizowanego w ramach ZAPYTANIA OFERTOWEGO Nr 5 /P/2018 w ramach projektu pt:

czytaj więcej


Ogłoszenie o rekrutacji

13.02.2018 Elżbieta Zawisza

www.dreamsart.pl

Ogłaszamy nabór uczniów/uczennic do zajęć dodatkowych w ramach projektu „Powiat stalowowolski stawia na zawodowców”.

 

Kto nie złożył jeszcze formularza może go oddać do koordynatora w p. 308 do 16.02.2018 r.

czytaj więcej


KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW NA FINALE TURNIEJU BUDOWLANEGO „ZŁOTA KIELNIA” W POZNANIU

12.02.2018 Mateusz Małys

Zlota_Kielnia_20172018_final_krajowy_poznan_032

W dniach 31.01 – 02.02 2018r.  uczniowie z klasy 3 1/3 reprezentowali naszą  szkołę w finale centralnym XLVII edycji Turnieju Budowlanego  „Złota Kielnia”. Jak co roku edycja Turnieju miała wysoką rangę, gdyż finał odbywał się w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Patronat Honorowy  nad konkursem objęli między innymi: Ministerstwo Edukacji  Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa. Patronat merytoryczny sprawowała Wyższa Szkoła Techniczno-Przyrodnicza w Poznaniu.

czytaj więcejKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest