nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

I miejsce w szkoleniu bojowym. Uczniowie LO o edukacji wojskowej najlepsi w kraju

18.10.2018 Andrzej Kułakowski

W Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu dniach 30 września – 6 października 2018 r. odbył się IV Centralny Zlot Klas Mundurowych. Uczestniczyło w nim ponad 500. uczniów z 16. najlepszych klas mundurowych w Polsce – wyłonionych do udziału w Zlocie w drodze eliminacji wojewódzkich.

 

czytaj więcej


Podróż w świat finansów

17.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 11 października 2018 roku klasa 1TP wraz z nauczycielami p. Justyną Czech oraz  p. Rafałem Sroczyńskim, odwiedziła Centrum Pieniądza im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie. Celem wycieczki była popularyzacja wiedzy z dziedziny ekonomii oraz historii pieniądza, a także przybliżenie w atrakcyjny sposób zagadnień związanych z rozwojem ekonomii i gospodarki pieniężnej.

 

czytaj więcej


Prezentujemy sylwetki kandydatów do Prezydium Samorządu Uczniowskiego

17.10.2018 Jakub Bożek

 

Document-page-001

Konkurs „Polska – moja ojczyzna – niepodległa”

17.10.2018 Jakub Bożek

Zapraszamy uczniów klas pierwszej i drugiej Liceum Ogólnokształcącego i uczniów klas pierwszych Technikum do uczestnictwa w szkolnym konkursie „Polska – moja ojczyzna – niepodległa”.

 

W ramach konkursu należy wykonać pracę plastyczną dowolną techniką o treści patriotycznej w formacie A4.

Prace należy dostarczyć do Biblioteki szkolnej – do 26.10.2018 r.

 

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać u nauczyciela historii – p. Anny Świetlińskiej w bibliotece szkolnej


Święto Komisji Edukacji Narodowej 2018 – fotorelacja

15.10.2018 Andrzej Kułakowski


Odpowiedzi na pytania

15.10.2018 Elżbieta Zawisza

Publikujemy odpowiedzi na pytania zadane w związku z podstępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Świadczenie usługi szkoleniowej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzanie kursów księgowych i kadrowo-płacowych dla słuchaczy i nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Stalowej Woli w związku z realizowanym projektem „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.

czytaj więcej


Złote sztafety

15.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 10 października 2018 r. na stadionie miejskim w Stalowej Woli odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. Uczniowie zdecydowanie zwyciężyli zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt. Chłopcy kontynuują zwycięską passę, natomiast dziewczyny zrobiły miłą niespodziankę zwyciężając inne szkoły.

 

czytaj więcej


Młodzi – Młodym

15.10.2018 Jakub Bożek

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli otrzymał darowiznę w kwocie 597,33 zł z Fundacji Studenckiej Młodzi – Młodym w ramach akcji „Zatrzymaj 1% Podatku”.

czytaj więcej


Grand Prix dla Złotej Kościuszkowskiej

15.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 8 października 2018r. na stadionie miejskim w Stalowej Woli odbył się I rzut Grand Prix w Biegach Przełajowych o puchar Starosty Stalowowolskiego, w których wzięli udział nasi uczniowie, zdobywając czołowe miejsca.

 

czytaj więcej


Z najlepszymi życzeniami…

12.10.2018 Jakub BożekKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest