nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

LEKKOATLECI „ZŁOTEJ” SKAZANI NA IV MIEJSCE

25.09.2013 Administrator

Do zawodów finałowych zostało zakwalifikowanych 12 najlepszych reprezentacji w kategorii dziewcząt i chłopców z najlepszym wynikiem punktowym spośród ok. 300 szkół z całego kraju. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Złotej Kościuszkowskiej. Chłopcy powtórzyli swój wynik z ostatnich dwóch lat i zajęli chyba najgorsze dla sportowca IV miejsce. Jednak się nie załamujemy i dalej ciężko pracujemy aby w kolejnym starcie zanotować udany start i zdobyć medal.


  Dla chłopców byłoby to pięknym ukoronowaniem pobytu w szkole. Dziewczęta zanotowały tym razem troszkę słabszy start zajmując 12 miejsce. Jednak sam już start w finale jest sukcesem gdyż jako jedyna szkoła z powiatu stalowowolskiego zdołała się zakwalifikować do zawodów ogólnopolskich.Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, mimo że odbywały się w nie najlepszych warunkach pogodowych co utrudniało uzyskiwanie życiowych wyników. Jednak nasi reprezentanci pokazali się z dobrej strony i walczyli do ostatnich konkurencji o jak najlepszy wynik zespołowy.W kategorii chłopców indywidualnie, Bartłomiej Stój zajął III miejsce

Opracowali: Krzysztof Momot,  M. Bzymek Polański

DSC_0102 DSC_0082 DSC_0076
DSC_0049 DSC_0024 DSC_0017


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest