nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Leśny Festiwal Biegowy

01.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 29.09.2018 r na terenie naszego miasta odbyły się ogólnopolskie zawody biegowe na dystansie 7 km i 21 km pod nazwą Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy. Celem biegu było zebranie środków finansowych na leczenie chorej uczennicy PSP nr 1 w Stalowej Woli.Wśród 254 biegaczy z całej Polski nie zabrakło również reprezentantów naszej szkoły: uczeń klasy sportowej I TP Hubert Bańka startował na dystansie 21 km, p. Dariusz Bańka na 7 km. Nasi zawodnicy nie zawiedli.

 

Hubert Bańka zajął 2 miejsce w kat. 16-29 lat przybiegając za zawodnikiem z Ukrainy Yevheii Homziakowem i przed biegaczem z Warszawy Mateuszem Gontarzem. Pan Dariusz Bańka również uplasował się na 2 miejscu, w kat. pracownik oświaty za Andrzejem Pasiecznym z Gorzyc (3 m open na dystansie 7 km) i przed Tomaszem Brudem ze Stalowej Woli.

Bieg odbywał się na piaszczystych terenach leśnych w Nadleśnictwie Ciemny Kąt i był szczególnie trudny dla Huberta Bańki gdyż nie dość, że był najmłodszym zawodnikiem w tej konkurencji to dwa dni wcześniej startował na eliminacjach rejonowych szkolnej ligi lekkoatletycznej zajmując 3 miejsce na dystansie 800 m. Gratulujemy świetnych wyników sportowych i życzymy naszym zawodnikom następnych udanych startów!

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest