nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Licealiada Dziewcząt w Tenisie Stołowym

17.12.2015 Administrator

Dnia 14 grudnia w MOSiR w Nowej Sarzynie odbyła się Licealiada dziewczyn w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim. W finale wojewódzkim wzięło udział dwanaście szkół. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Piasecka oraz Justyna Rutkowska z klasy 1 TEC. Poziom zawodów był bardzo wysoki.

W pierwszym meczu nasze dziewczyny trafiły na szkołę ZSP Nr 1 w Krośnie ulegając im 0:3. W drugim po zaciętej walce z Brzozowem nasze dziewczyny uległy 2:3. Zadecydowała gra deblowa, którą nasze dziewczyny przegrały na przewagi 15:13 w trzecim secie. Opieka i przygotowanie Mirosław Wasyl.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest