nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Licealiada w pływaniu

03.12.2013 Maciej Bzymek-Polański

Dnia 3 grudnia w Leżajsku odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu. Wystartowało 13 szkół z takich miast jak Leżajsk, Nowa Sarzyna,  Przemyśl, Jarosław, Lubaczów, Przeworsk. Nasza sztafeta dziewcząt (6×50) zajęła VI miejsce, a sztafeta chłopców zajęła miejsce VIII. Najlepszy wynik indywidualnie osiągnął Rafał Płoskoń z klasy ITLO, który zajął II miejsce w stylu grzbietowym z czasem 31,91. Opiekunowie i trenerzy grupy: D. Bańka, A. Jarem.

Skład dziewcząt:

Skład chłopców:

1. A.Krzemińska IIIAW
2.J.Muciek IIIAW
3. W.Turek IIIAW
4. A. Lis IIIAW
5. A. Ordon IAW
6. A. Oczak II AW

1. M. Dyjewski III AW
2. D. Kurlej III AW
3. W. Kosiorowski III AW
4. R. Płoskoń ITLO
5. M. Siembida II AW
6. M. Saja II AW

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest