nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Maraton Pisania Listów 2018

18.12.2018 Andrzej Kułakowski

Dnia 07.12.2018 r. już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w międzynarodową akcję Maratonu Pisania Listów Amnesty International. W tym roku bohaterkami Maratonu Pisania Listów były kobiety – obrończynie praw człowieka, które na co dzień spotykają się z atakami, prześladowaniem i niesprawiedliwością.

 

Tegoroczna edycja maratonu spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. W sumie udało nam się napisać rekordową liczbę: 107 listów. Dzięki zbiórce funduszy prowadzonej przez Samorząd Uczniowski możliwa była wysyłka wszystkich listów za granicę. W całej Polsce w akcji uczestniczyło tysiące osób, zostało napisanych około 300 tysięcy listów, które mogą odmienić czyjeś życie. Wierzymy, że akcja będzie miała realny wpływ na poprawę sytuacji osób, których prawa są łamane. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie społeczne i udział w tegorocznej edycji maratonu. Opiekę nad uczniami pełniły panie Beata Szwedo i Monika Fil.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest