nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Marsz survivalowy uczniów klas sportowych

20.11.2016 Administrator

W dniach 17-18.XI.2016 r uczniowie klas sportowych I AW i I TP wzięli udział marszu survivalowym na dystansie 50km. Trasa survivalu objęła takie miejscowości jak Jastkowice, Lipowiec, Kochany, Targowisko, Pysznicę, Stalową Wolę. Młodzież zapoznała się z miejscem i historią bitwy partyzanckiej oraz pacyfikacji wsi Kochany z 1942 r.

 

Następnie zwiedziła gospodarstwo p. Zbigniewa Koczwary gdzie oprócz możliwości podziwiania hodowli reniferów, zebr, koni i ptactwa wodnego mieli okazję obserwacji okolicznych lasów z kilkudziesięciometrowej wieży obserwacyjnej.

 

Podczas marszu wędrowcy uczyli się nawigacji w lesie po zmroku, rozpalania ognia jak i radzenia sobie ze zmęczeniem, trudnym terenem i drobnymi kontuzjami. Kierownikiem wyprawy był p. Dariusz Bańka, a opiekunami p. Tomasz Tetla, p. Pawłowska, p. Anna Haliniak. Następna wyprawa już niebawem.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest