nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Masowy Cykl Turnieju Tenisa Stołowego

02.05.2013 Andrzej Kułakowski

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli wzięli udział w Masowym Cyklu Turnieju Tenisa Stołowego w Rudniku nad Sanem organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej odbywał się w trzech etapach a liczba punktów się sumowała. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:


Chłopcy: Łukasz Tryka, Dawid Syguła, Kamil Startek, Maksymilian Ciak, Paweł Nitka, Piotr Nitka.

Dziewczyny: Izabela Zawrotniak.

W grupie chłopców najlepszy się okazał Łukasz Tryka zajmując pierwsze miejsce szkół ponadgimnazjalnych, a trzecie miejsce zajął Dawid Syguła. Pozostali uczniowie uplasowali się w okolicy od siódmego do dwunastego miejsca.

Bezkonkurencyjna okazała się nasza reprezentantka Izabela Zawrotniak, która zajęła pierwsze  miejsce wśród dziewcząt.

Przygotowanie i opiekę nad uczniami podczas zawodów prowadzili Mirosław Wasyl oraz Tomasz Tetla.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest