nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Matmix – Internetowy Konkurs Matematyczny

03.05.2009 Administrator

 

Obecnie jest to jeden z największych konkursów matematycznych w Polsce. Nagrodami głównymi są m.in. cztery laptopy ufundowane przez firmę KPMG świadczącą usługi z zakresu audytu, podatków i doradztwa gospodarczego.

 

Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX przeznaczony jest dla uczniów gimnazjum i uczniów szkoły średniej. Uczniowie, po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie konkursu, udzielają odpowiedzi w domu na ukazujące się zestawy zadań testowych. Zadania prezentowane są w dwóch kategoriach: I kategoria dla uczniów gimnazjum i I klasy szkoły średniej; II kategoria dla uczniów II, Ml i IV klasy szkoły średniej.

 

Najwytrwalsi i najlepsi uczestnicy przechodzą do II etapu, który odbędzie się 13 kwietnia 2009 roku w XL Liceum Ogólnokształcącym z O.D. im. S. Żeromskiego w Warszawie. Wtedy też nastąpi zakończenie konkursu i wręczenie nagród uczestnikom finału. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.


Wszelkie informacje dostępne są na stronie  www.matmix.plKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest