nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Międzyklasowa wycieczka do Zakopanego

15.11.2009 Administrator

  
     Z samego rana wszyscy wycieczkowicze, żądni przygód,  znaleźli się przed szkołą  o 7:30. Wkrótce nastąpił wyjazd  i już po 5 godzinach jazdy postawiliśmy pierwsze kroki na zakopiańskiej ziemi.
Pierwszym punktem wycieczki było wejście na Nosal. Wdrapywanie na górę okazało się o wiele trudniejsze niż się to mogło z początku wydawać. Po kilkunastu metrach musiała nastąpić wymuszona przerwa, w czasie której należało  uzupełnić  płyny.
Na szczęście,  po długich mękach, uczniowie wraz z nauczycielami dotarli na szczyt, gdzie raczyli się opowiadaniami przewodnika.

Następnie  wszyscy udali się na skocznię narciarską, gdzie oprócz podziwiania wspaniałego obiektu można było uzyskać autograf od któregoś z  przyszłych mistrzów.
Kolejnym  punktem dnia było udanie się na Krupówki, gdzie zawsze można nabyć zakopiańskie pamiątki.
Zaraz po zrobieniu drobnych zakupów nasza wycieczka udała się do domu wypoczynkowego ?Chałubiński?.  Po rozpakowaniu bagaży  udaliśmy się na obiadokolację. Następnie, po krótkich przygotowaniach, wraz z nauczycielami wyruszyliśmy na dyskotekę. Nasi opiekunowie  bawili się razem z nami przy rytmach dyskotekowej muzyki, a później dopilnowali, żeby każdy z nas położył się grzecznie do łóżka i był w pełni sił na kolejny dzień.

 

 

     Drugi dzień wycieczki zaczęliśmy od pysznego śniadania i udania się w góry, gdzie zwiedzaliśmy okolice Morskiego Oka  oraz uroki architektury góralskiej.
Po wyczerpującym dniu udaliśmy się na kolację do pensjonatu, a następnie każdy, mocno  zmęczony całodziennym marszem,  szybko zasnął w swoim łóżku.

 

   Ostatniego dnia pobytu  udaliśmy się na wędrówkę Doliną Kościeliska, w której podziwialiśmy  piękno górskiego krajobrazu i penetrowaliśmy ciemne jaskinie.

 

   Ostatecznie wszyscy, bez żadnych poważniejszych uszczerbków na zdrowiu, stawili się zmęczeni, ale zadowoleni  z powrotem przed szkołą.

Przyg. Buki -3b

 

 

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest