nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Projekty Unijne

Międzynarodowa Konferencja w Czudcu

22.10.2010 Administrator

 W konferencji brali udział przedstawiciele kilku państw: Niemiec, Turcji, Włoch, Hiszpanii, Francji, Islandii oraz  Anglii. Przedstawiciele Naszej Szkoły Pani Anna Haliniak, Elżbieta Berezecka oraz uczennice III klasy technikum logistycznego Paulina Krzyś i Justyna Sudoł przedstawiły prezentację promującą szkołę i działania przedsiębiorcze.

   
   
   

Przygot. A.Haliniak, E.Berezecka, Z.Łyp.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest