nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

22.09.2010 Administrator

z klas: III TBI, III TB1, III-2, III-3, podczas wycieczki, która odbyła się 10 września 2010 r. pod opieką Agnieszki Grzywacz, Renaty Bis i Urszuli Godawskiej.

 

 

Na targach swoje oferty zaprezentowało ponad 200 firm, m. in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, biura nieruchomości, instytucje kredytujące zakup nieruchomości, firmy ubezpieczeniowe oraz wiele znanych w Polsce i zagranicą firm.

   

 

 

Po raz pierwszy w ramach Targów Budownictwa odbyły się Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej oraz I MISTRZOSTWA PODKARPACIA INSTALATORÓW, w których wzięło udział min. czterech uczniów klasy  III ? 3; Robert Koń, Robert Młynarski, Łukasz Burdzy, Grzegorz Świercz,  gdzie sprawdzili swoją wiedze techniczną i zostali nagrodzeni firmowymi gadżetami.

   

 

 

Opracowała:
Agnieszka Grzywacz

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest