nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Mikołajkowe Odwiedziny w Domu Dziecka

04.05.2009 Administrator

W rolę Mikołaja wcielił się Dawid Flis (kl. 2 TB1) i cieszył się dużym  powodzeniem wśród dzieciaków. W zamian za prezenty, jedna z dziewczynek zaśpiewała mu piękną piosenkę. A później zaczęła się zabawa i degustacja upominków.

 


 Wojtek Niedziałek i Kamil Kułaga szybko przypomnieli sobie przedszkolne lata i z zapałem grali z dziećmi w piłkę i tworzyli budowle. Ja i Paulina Krzyś bawiłyśmy się z najmniejszymi dziećmi, które korzystały z okazji aby z naszych rąk oglądać świat z wysoka.  Dla wszystkich odwiedziny te były wzruszającą chwilą oraz lekcją współczucia i miłości. Na fotografiach upamiętniła te momenty Basia Dąbek (kl. 2G).Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest