nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Mikołajkowe Odwiedziny w Domu Dziecka

04.05.2009 Administrator

W rolę Mikołaja wcielił się Dawid Flis (kl. 2 TB1) i cieszył się dużym  powodzeniem wśród dzieciaków. W zamian za prezenty, jedna z dziewczynek zaśpiewała mu piękną piosenkę. A później zaczęła się zabawa i degustacja upominków.

 


 Wojtek Niedziałek i Kamil Kułaga szybko przypomnieli sobie przedszkolne lata i z zapałem grali z dziećmi w piłkę i tworzyli budowle. Ja i Paulina Krzyś bawiłyśmy się z najmniejszymi dziećmi, które korzystały z okazji aby z naszych rąk oglądać świat z wysoka.  Dla wszystkich odwiedziny te były wzruszającą chwilą oraz lekcją współczucia i miłości. Na fotografiach upamiętniła te momenty Basia Dąbek (kl. 2G).Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest