nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Misja opatrunek dla Zambii”

07.10.2019 Administrator

Chcemy zaprosić społeczność naszej szkoły do włączenia się w akcję charytatywną „Misja opatrunek dla Zambii”. Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny Październik i Tydzień Misyjny bieżącego roku, są sposobnością, aby czynnie włączyć się w dzieło pomocy misjom. Pragniemy przekazać pomoc materialną dla szpitala im. kardynała Kozłowieckiego w Lusace i Misyjnego szpitala w Katondwe w Zambii.

 

Zbieramy bandaże zwykłe i elastyczne 10-15 cm szerokości, plastry, kompresy, gazę, rękawiczki jednorazowe, nici chirurgiczne (Vicryl/Dexon). Włączamy się w ten sposób w większą akcję prowadzoną na terenie diecezji sandomierskiej. Trwa ona do 15 listopada 2019. Artykuły można składać indywidualnie lub jako dar serca od całej klasy w sali 002 lub 006 (u katechetów). Dziękujemy za życzliwość.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest